Atribuită Cumpărare directă

DEO WC 48G 10 BUC X 7.1429 SACI MENAJ 120L 10 BUC 8ROLA X 6.3025 HARTIE IGIENICA = (8BUC/SET)(5SET/BAX) 10 SET X 12.5210 MONOROLA 5BUC X 8.3193 SERVETELE UMEDE PT COPII 10 BUC X 4.9580 SACI MENAJ 35L (15BUC/ROLA)(30BUC/BAX) 10BUC X 3.1092

Număr anunț
DA26130637
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,33 RON
Valoare atribuită
369,33 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,33 RON

din 369,33 RON estimat