Atribuită Cumpărare directă

Licenta retail Bitdefender Total Security 2020 - 1 an 1 dispozitiv;Licenta retail Kaspersky Anti-Virus - 1 an - 1 echipament;Licenta retail Kaspersky Anti-Virus 1 an, 1 echipament, new

Număr anunț
DA26137173
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI 14171760)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.393,65 RON
Valoare atribuită
2.393,65 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.393,65 RON

din 2.393,65 RON estimat