Atribuită Cumpărare directă

ROLA MEDICALA 2str CELULOZA 50cm .....16.50 RON fara TVA ROLA MEDICALA 2str CELULOZA 60cm .....19.00 RON fara TVA

Număr anunț
DA26139223
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33770000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat