Atribuită Cumpărare directă

Masina fulgi gheata STAFF ICE cu depozit - 130 kg, conform anunt publicitar nr. ADV1161283

Număr anunț
DA26133513
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
Cod CPV
42513100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.650 RON
Valoare atribuită
8.650 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.650 RON

din 8.650 RON estimat