Atribuită Cumpărare directă

Achizitie tabla magnetica 60x90 si 90x120 pentru CMCAM Bacau.

Număr anunț
DA26151302
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,05 RON
Valoare atribuită
274,05 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,05 RON

din 274,05 RON estimat