Atribuită Cumpărare directă

10 1011088 AGITATOR MIXER 60X400 GRW 2607990024 BUC 1,00 37,06 31,14 5,92 20 7035016 FOLIE POLIETIL.COLOR 20M2/P 6,25X3,20M PAC 2,00 15,32 25,75 4,89 30 7028863 SACI MENAJ 120L 10/SET SUPER REZISTENTI SET 3,00 6,02 15,18 2,88 40 7027173 SAC PP 500X1000MM 15BUC/SET SET 1,00 15,79 13,27 2,52 50 1021370 GHEME IUTA 200 G (2 BUC/PAC) PAC 1,00 8,71 7,32 1,39 60 6000287 SARMA NEAGRA 1,2MM KG 1,00 5,37 4,51 0,86 70 5007524 GALEATA CONSTRUCTII 12 L LT 06389 BUC 6,00 5,87 29,60 5,62 80 5009045 VAS CONSTRUCTII CAUCIUC-PVC 60L LT06396 BUC 2,00 28,96 48,67 9,25 90 1026110 CIOCAN LACATUS HOLZER 300G BUC 3,00 14,64 36,91 7,01 100 7011317 CIOCAN PT LACATUSERIE 1000G 71440 BUC 1,00 34,31 28,83 5,48 110 1049881 CIOCAN ZIDARIE HOLZER 600G IT301803600C BUC 3,00 24,94 62,87 11,95 120 5013726 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM BUC 6,00 6,83 34,44 6,54 130 7037956 PULVERIZATOR DE MANA GARDEN 2L G4009 BUC 3,00 21,71 54,73 10,40 140 7038710 GREBLA 18D CU COADA BUC 2,00 19,78 33,24 6,32 150 7015992 SAPA MICA PT GRADINA VAR3737 BUC 2,00 7,66 12,87 2,45 160 7015990 USTENSILA INDEPARTARE BURUIENI VAR3735 BUC 3,00 7,66 19,31 3,67 170 7014038 SET LILI(FARAS CU PERIE) 0603 BUC 3,00 5,84 14,72 2,80 180 7027604 MANUSI CU PICOURI GROASE EM21.1 BUC 10,00 3,90 32,77 6,23 Pagina 2 190 1036587 DALTA PROFI ZIDARIE CU PROT 350MM HOLZER BUC 2,00 15,80 26,55 5,05 200 1035768 CHINGA ANCORARE CU CLICHET 5M BUC 6,00 15,35 77,39 14,71 210 7051758 COS DEPO 36X25X11 CM BUC 6,00 5,18 26,12 4,96 220 1036584 DALTA ZIDARIE C

Număr anunț
DA26138743
Autoritate contractantă
Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000,27 RON
Valoare atribuită
1.000,27 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000,27 RON

din 1.000,27 RON estimat