Atribuită Cumpărare directă

PAHAR BERZELIUS 1000 ML - 10 BUC CREUZET PORTELAN -24 BUC CAPAC CREUZET - 24 BUC SERINGA DOZARE LICHID -1 BUC PIPETA GRADATA 10 ML - 12 BUC SPATULA CU LINGURA -10 BUC HARTIE INDICATOARE PH - 3 BUC BALON COTAT 50 ML - 5 BUC EPRUBETE CU DIOP 10 ML , 10 BUC/PACHET - 1 PACHET STATIV EPRUBETA - 2 BUC MOJAR CU PISTIL 1 BUC. conform oferta.

Număr anunț
DA26131692
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419,40 RON
Valoare atribuită
1.419,40 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.419,40 RON

din 1.419,40 RON estimat