Atribuită Cumpărare directă

BEC LED 30W 47 BC LAMPA STRADALA 5 BC BRATE LAMPA 5

Număr anunț
DA26158514
Autoritate contractantă
COMUNA RUGINESTI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI RUGINESTI) (CUI 4297746)
Furnizor / câștigător
INOVATIV ELECTRICAL COMPANY SRL (CUI 35101598)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878,15 RON
Valoare atribuită
1.878,15 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878,15 RON

din 1.878,15 RON estimat