Atribuită Cumpărare directă

Platellia Rabies II kit PREZENTA TRANZACTIE TINE LOC DE COMANDA FERMA!!! PERSOANA DE CONTACT BÎRSAN VASILE , telefon 0720499148/ 0269223069 interior 225.

Număr anunț
DA26130899
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33651510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.900 RON
Valoare atribuită
23.900 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.900 RON

din 23.900 RON estimat