Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Dispenser sapun lichid, verde transparent, 0,5 l 4.00 17.10 Buc 68.40 2 Termometru digital de frunte cu infrarosu SIMBIO SB4800, alb-mov 3.00 288.00 Buc 864.00 3 Dezinfectant de maini pe baza de alcool Etilic 75% 10L 7.00 148.00 Buc 1,036.00 Total fara tva = 1,968.40 lei
- Număr anunț
- DA26141879
- Autoritate contractantă
- Comuna Manesti (CUI 2843817)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.968,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.968,40 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.