Atribuită Cumpărare directă

zahar alb plic- 8 bax zahar brun plic- 8 bax lapte condensat - 6 bax miere poliflora - 10 bax

Număr anunț
DA26130834
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
Furnizor / câștigător
VISION STAR COM SRL (CUI 14843209)
Cod CPV
15860000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,70 RON
Valoare atribuită
364,70 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,70 RON

din 364,70 RON estimat