Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare impotriva pierderilor cauzate de incendiu, furt și alte incidente în mod normal asigurabile, cu o periaoda de valabilitate de 12 luni de la data emiterii, pentru echipamente și platforma IT, pentru verificare acces baze de date cu componente, echipamente și licențe SOFT, achiziționate în cadrul proiectului ”Creșterea integrității în cadrul Agenției Naționale de Administrare Fiscală prin cooperare instituțională și consolidarea capacității”, conform anexei.

Număr anunț
DA26164835
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.060 RON
Valoare atribuită
4.060 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.060 RON

din 4.060 RON estimat