Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Philips 109 cm (43") 43PUS6504/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ Imprimanta Laser Lexmark C3224DW, color, A4, Retea, Wi-Fi, Duplex (Alb/Negru)

Număr anunț
DA26136856
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.736,88 RON
Valoare atribuită
1.736,88 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.736,88 RON

din 1.736,88 RON estimat