Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Județean Maramureș dorește să achiziționeze uscătoare de mâini cu următoarele caracteristici: material: inox, putere: 1800W, viteza aerului 100m/s, zgomot: 74 dB, garanție: 5 ani. -----Prin acceptarea achiziției în SEAP, operatorul economic își asumă că nu se află în conflict de interese cu persoanele ce dețin funcții de decizie în cadrul autorității contractante, JUDEȚUL MARAMUREȘ conform listei atașate, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016, privind achizițiile publice.

Număr anunț
DA26135399
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39712300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294 RON
Valoare atribuită
3.294 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294 RON

din 3.294 RON estimat