Atribuită Cumpărare directă

ichid concentrat, fãrã aldehide, destinat curãtãrii si dezinfectiei prin imersie a instrumentarului medical si endoscoapelor. Eficacitate bactericida, fungicida (C. albicans), micobactericida si virucida (incl. HIV, HVB, HCV). Testat in conformitate cu standardele EN13727, EN14561, EN13624, EN14562,EN14348, EN 14563, EN14476. Producator - Dr. Schumacher (Germania). Aviz MS: 4440BIO/02/12.24

Număr anunț
DA26138007
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,35 RON
Valoare atribuită
340,35 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,35 RON

din 340,35 RON estimat