Atribuită Cumpărare directă

Cheie desfacut roti camion - ref.10513/12.08.2020

Număr anunț
DA26142580
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI 24917931)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,84 RON
Valoare atribuită
523,84 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,84 RON

din 523,84 RON estimat