Atribuită Cumpărare directă

Unitati de filtrare Milliflex si Canistre cu baza albastra pentru testarea sterilitatii

Număr anunț
DA26139488
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.932 RON
Valoare atribuită
15.932 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.932 RON

din 15.932 RON estimat