Atribuită
Cumpărare directă
NGC-7224FS Camera IP 2MP DOME de exterior, protocol ONVIF compatibilă tehnic cu Camera IP HIKVISION DS-2CD1323G0-I Senzor imagine 1/2.9" CMOS, 25 fps la rezolutie 1920x1080 Iluminare minima 0.0035 Lux@F 1.2, AGC ON; 0Lux (IR on) Filtru IR retractabil Lentila fixa 2.8mm ICR, 3D DNR, digital WDR, AWB, AGC Compresie H.265 / H.264 / MJPEG Audio: microfon incorporat Slot Micro SD pentru card de capacitate max. 128GB Functii de analiza video: region intrusion detection, abnormal video signal detection, line crossing detection Distanta IR: 20-30m Vizualizare Android / iOS, suporta 3 utilizatori conectati simultan Alimentare 12V DC / PoE, consum <5.5W cu IR pornit Temperatura de operare -30° ~ 60° C Carcasa metalica culoare alba Standard IP67 (LIVRARE MATERIALE)
- Număr anunț
- DA26149496
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- SPECTRUM ELECTRONICS SRL (CUI 16364954)
- Cod CPV
- 35125300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.086 RON
- Valoare atribuită
- 1.086 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.