Atribuită Cumpărare directă

DCI: COMBINATII (BECLOMETASONUM + FORMOTEROLUM) Cutie cu 1 inhalator multidoza introdus intr-un saculet protector din PET/ Al/PE continand 120 doze pulbere de inhalat (2 ani) TORREX CHIESI

Număr anunț
DA26138595
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33673000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.577 RON
Valoare atribuită
1.577 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.577 RON

din 1.577 RON estimat