Atribuită
Cumpărare directă
9002588450797 BANDA MASCARE RED CORE PRO 50MM/50M BUC 4.00*18.40 6422465008287 BURETE METAL ALB 3/SET GP SET 6.00*3.28 6984000096864 CLOROM PASTILE 200 BUC BUC 1.00*46.13 9001378510758 TELEFIX SPONTEX GEAM BUC 1.00*29.83 5995061609321 TRINAT CHIT 0 5 L TRILAK BUC 1.00*28.15
- Număr anunț
- DA26158964
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,39 RON
- Valoare atribuită
- 197,39 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.