Atribuită Cumpărare directă

1 CAFEA LAVAZZA 2X250GR 5 40,00 200,00 2 DALMAYER PRODOMO 500GR 5 20,28 101,40 3 SERVETELE OKAY 2STR 50/1 10 5,63 56,30 4 COMPLETA CREMA PT CAFEA 10X10GR 50 4,50 225,00 VALOARE 582,70 TVA 110,71 TOTAL 693,4

Număr anunț
DA26178332
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
15860000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,70 RON
Valoare atribuită
582,70 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,70 RON

din 582,70 RON estimat