Atribuită
Cumpărare directă
Vacutainer COAGULARE fibrinogen 4,5ml MasterLab CAPAC ALBASTRU Na citrate Vacutainer HEMATOLOGIE 3ml MasterLab CAPAC MOV K3EDTA Vacutainer BIOCHIMIE GEL 5 ml MasterLab CAPAC GALBEN Gel separator + Clot activator 2000 buc ACE SERINGA 18G Ace seringa atraumatice, 2000 buc ACE SERINGA 23G Ace seringa atraumatice, Apasatoare limba STERILE / Abeslanguri / Spatule linguale - Apasatoare limba, din lemn, sterile, ambalate individual, dimensiune 150 x 18 x 1.6mm. Ambalaj: 100 buc/cutie,2.000 buc/bax
- Număr anunț
- DA26130953
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.194 RON
- Valoare atribuită
- 3.194 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.