Atribuită Cumpărare directă

File plastic 100/set 4 set. x 8.40 Bon miscare apometru A5/ 3ex. 5 buc. x 7.69 Registru intrare-iesire 10 buc. x 8.15 Dosar plastic 25 buc. x 0.50 Plic C5 100 buc. x 0.17 Plic C6 300 buc. x 0.08

Număr anunț
DA26155240
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,05 RON
Valoare atribuită
207,05 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,05 RON

din 207,05 RON estimat