Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector BenQ MW550, WXGA (1280 x 800), 3600 lumeni, Contrast 20000:1, Wireless (Alb)

Număr anunț
DA26138719
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.687,40 RON
Valoare atribuită
2.687,40 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.687,40 RON

din 2.687,40 RON estimat