Atribuită Cumpărare directă

Microfon Wireless lavalier set - utilizabile prin cuplarea la camerele video senheiser Lavallier set tip microfon - omnidirectional portabile xsw-d transmitator xsw-d receptor cu iesire XLR include belt clip cablu de incarcare usb

Număr anunț
DA26138803
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
CHARI TRADING SRL (CUI 9716608)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat