Atribuită
Cumpărare directă
spectrofotometru UV-VIS cu memorie externa si imprimanta Specord 200 Plus Include - soft ASpectUV - suporturi cuve de la 10 mm pana la 50 mm - 2 - Calculator sau laptop si imprimanta - 1/1 - Cuve sticla de 10 mm - 2 - Cuve cuart de 10 mm - 2, conform oferta
- Număr anunț
- DA26179059
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 38433000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.700 RON
- Valoare atribuită
- 37.700 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.