Atribuită Cumpărare directă

17-2-5/a Registru matricol scoala postliceala sanitara- asistent medical genaralist-coperta caserata-mucava 8 buc 17-2-5/b Registru matricol scoala postliceala sanitara- asistent medical farmacie-coperta caserata-mucava 1 buc 17-2-5/c Registru matricol scoala postliceala sanitara- asistent medical laborator-coperta caserata-mucava 1 buc 17-2-5/d Registru matricol scoala postliceala sanitara- asistent medical radiologie-coperta caserata-mucava 2 buc 17-2-5/e Registru matricol scoala postliceala sanitara- asistent medical balneofiziokinetoterapie-coperta caserata-mucava 1 buc 17-2-8/c Catalogul clasei scoala postliceala sanitara- asistent medical genaralist-coperta caserata-mucava-an I,II,III 58 buc 17-2-8/d Catalogul clasei scoala postliceala sanitara- asistent medical farmacie-coperta caserata-mucava-an I,II,III 6 buc 17-2-8/e Catalogul clasei scoala postliceala sanitara- asistent medical laborator-coperta caserata-mucava-an I,II,III 6 buc 17-2-8/f Catalogul clasei scoala postliceala sanitara- asistent medical radiologie-coperta caserata-mucava-an I,II,III 11 buc 17-2-8/g Catalogul clasei scoala postliceala sanitara- asistent medical balneofiziokinetoterapie-coperta caserata-mucava 8 buc 17-2-11/d Carnet de elev pentru scoli postliceale / de maistri 700 buc 17-2-12 Legitimatie de elev 700 buc 17-6-26/b Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii,primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor (pentru invatamant primar, gimnazi

Număr anunț
DA26173692
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.925,48 RON
Valoare atribuită
5.925,48 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.925,48 RON

din 5.925,48 RON estimat