Atribuită
Cumpărare directă
Contractul trebuie sa cuprinda : • identificarea amplasamentului în vederea efectarii masuratorilor; • analizarea situatiei existente , în conformitate si documentele detinute de proprietar si elementele existente pe teren; • executia masuratorilor; • solicitarea de date si informatii aflate în baza de date a oficiului teritorial si verficarea punctelor de pe limita comuna cu imobilele învecinate; • analizarea de catre persoana autorizata a limitelor imobilului în concordanta cu actele de de proprietate, informatiile preluate de la oficiul teritorial si masuratorile efectuate.
- Număr anunț
- DA26144025
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
- Furnizor / câștigător
- ADVAITA SRL (CUI 31580080)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.800 RON
- Valoare atribuită
- 82.800 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.