Atribuită
Cumpărare directă
Contract de service pt sistemelor de avertizare si alarmare in situatii de protectie civila sau a instalatiilor de avertizare si alarmare in caz de incendiu conform ORDIN nr. 1.259 din 10 aprilie 2006 art. 43 in conformitate cu normele tehnice aprobate prin ordin al ministrului administratiei si internelor in baza unui contract de service. - O Revizie anuala, materialele si alte piese se platesc separate precum si transportul la interventiile la cerere
- Număr anunț
- DA26143744
- Autoritate contractantă
- Comuna Unirea (CUI 4342707)
- Furnizor / câștigător
- INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
- Cod CPV
- 50324100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare atribuită
- 336,13 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.