Atribuită Cumpărare directă

1. INDEX AUTOADEZIV-PAGE MARKER-SĂGEATĂ-12*45 MM,5 CULORI SET 10 - 0.79 lei / set; 2. AGRAFE METALICE DE BIROU*50 MM,100 BUC/CUTIE CUT 10- 1.35lei /cutie; 3. DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII,A4,COPERTA 1/1,DIVERSE CULORI BUC 100 - 0.26 lei / buc ;4. FOLII PROTECŢIE GROASE*100 FILE,DESCHIDEREA SUS,CU PERFORATII IN PARTEA STANGA,GROSIMEA 55 MICRONI,,458 G/SET SET 10 - 5.58 lei / set; 5. CAPSATOR METALIC DL.950*50 COLI BUC 5- 7.5 lei / buc; 6. CAPSE METALICE 24/6 EAGLE,1000 BUC/CUTIE,20 CUTIUTE/SET CUT 30 - 0.57 lei / cutie 1000 buc; 7. DECAPSATOR METALIC CU MECANISM DE DECAPSARE TIP GHEARA,UTILIZAT PENTRU INDEPARTAREA TUTUROR TIPURILOR DE CAPSE BUC 4 - 0.65 lei / buc; 8. PERFORATOR METALIC DL.05*20 COLI BUC 5 - 5.95 lei / buc. Total 190.15 lei fara TVA.

Număr anunț
DA26173286
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,15 RON
Valoare atribuită
190,15 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,15 RON

din 190,15 RON estimat