Atribuită
Cumpărare directă
Confectionare si montare tamplarie PVC conform oferta Usa dubla intrare cu supralumina deschidere exterioara cu balamale 3 D si borasca simpla Usa 1 Culoare (exUint) Alb Feronerie GU-Unijet, Alb - Br.Simpla 35/92 - Pozitie maner: 1050 mm Geam 1. Panel alb 24mm 2. GT 24mm, Float4 + Float4 Cercevea usa 116m, desch. int. Perie usa 1x1510 mm Cuplare simpla 4mm 1x2795 mm Adaugare rama 33.5mm Suprafata 4.21 m2 Usa 2 Culoare (exUint) Alb Feronerie GU-Unijet, Alb - Br.Simpla 35/92 - Pozitie maner: 1050 mm Gearn 1. Panel alb 24mm 2. GT 24mm, Float4 + Float4 Cercevea usa 116m, desch. int. Perie usa 1x1540 mm Cuplare simpla 4mm 1x2790 mm Adaugare rama 33.5mm Suprafata 4.28 m2
- Număr anunț
- DA26173469
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- AGROSEM SRL (CUI 6541390)
- Cod CPV
- 45421130-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.352,83 RON
- Valoare atribuită
- 3.352,83 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.