Atribuită
Cumpărare directă
. Sistem All-in-One Lenovo IdeaCentre Intel i5-9400T 2.980 lei 3.40 GHz, 21.5", 8GB DDR4, 128GB SSD, 1TB HDD, DVD-RW, tastatura, mouse wireless 2. Multifunctional HP Deskjet ink advantage 3835 ALL-IN-ONE 480 lei Copiator, Scanner, Imprimanta, Fax,Wireless, ADF, A4, 20ppm
- Număr anunț
- DA26172108
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI 14794971)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.460 RON
- Valoare atribuită
- 3.460 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.