Atribuită Cumpărare directă

Conform referatului de necesitate nr. 847/06.08.2020 se impune achizitionarea produselor pentru dezinfectarea suprafetelor si a mainilor

Număr anunț
DA26173103
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SIMION LAZAR" LUNCA MURESULUI (CUI 12864582)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.457 RON
Valoare atribuită
2.457 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.457 RON

din 2.457 RON estimat