Atribuită Cumpărare directă

SET PENTRU ASPIRATIE CHIRURGICALA CU MANER TIP YANKAUER, PENTRU DRENAJUL SANGELUI SI A ALTOR FLUIDE DIN CAVITATEA TORACICA SAU ABDOMINALA , IN TIMPUL OPERATIEI SAU POST OPERATOR, STERIL, VARFUL MANERULUI ESTE TIP CROWN, LUNGIMEA TUBULUI DE ASPIRATIE ESTE DE 2m/200cm, CU MARCAJ CE ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de seringi si alte produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA26156684
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141640-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,50 RON
Valoare atribuită
154,50 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,50 RON

din 154,50 RON estimat