Atribuită
Cumpărare directă
Prestări servicii de revizie și autorizare ISCIR centrale termice, conform ofertei de pret nr. 496/10.08.2020: 1. Cazan apă caldă ACV Compact 250 Nr. 5487 / 1998 P= 314 Kw, Amplasat la Centrala Termică - preț unitar fără TVA: 450 lei; 2. Cazan apă caldă ACV Compact 250 Nr. 5488 / 1998 P= 314 Kw, Amplasat la Centrala Termică - preț unitar fără TVA: 450 lei; 3. Cazan apă caldă ACV Delta Confort G55 Nr. 2314 / 1998 P= 55 Kw, Amplasat la Interne - preț unitar fără TVA: 280 lei; 4. Cazan apă caldă Ariston UNO 24 MFFI Nr. 10005372552320405701319 / 2005 P= 24 Kw, Amplasat la Internări de zi - preț unitar fără TVA: 200 lei; 5. Cazan apă caldă Feroli F24 Nr. 8-02869352190 1/0792L70390- 2008 -P= 24 Kw, Amplasat la Neurologie - preț unitar fără TVA: 200 lei; 6. Cazan apă caldă Vaillant WWRO322/3-5 Nr. 2111050010003 9880001005025N6 - 2011 -P= 32 Kw, Amplasat la Laborator - preț unitar fără TVA: 250 lei. Total valoare servicii de revizie fără TVA: 1.098,00 lei Total autorizare ISCIR fără TVA: 732,00 lei Total servicii de revizie și autorizare ISCIR: 1.830,00 lei
- Număr anunț
- DA26154799
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- IDMS CENTRAL SRL (CUI 26117960)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.