Atribuită Cumpărare directă

Valoare Contract EUR 520 + TVA - 52 licente cont de elev - 14 conturi profesori - 52 conturi parinte - 1 conturi director - 1 cont secretar - Licente Cont de elev 1 EURO / licenta cont de elev / luna - (10 luni din 12 luni - tarifate cu factura din Septembrie 2020 pana in Iunie 2021, plus 2 luni gratuit, adica Iulie si August 2021): - Conturi Profesori Nu se tarifeaza - Conturi Director Nu se tarifeaza - Conturi Secretariat Nu se tarifeaza - Conturi Parinte Nu se tarifeaza Perioada de contract 13 luni de la data semnarii, pana in 31 August 2021, lunile Iulie 2021 si August 2021 sunt gratis/netarifate. "Factura se emite se emite lunar, timp de 10 luni - septembrie 2020 - iunie 2021, precum termenii contractuali" 1 EURO = 4.8344 Lei

Număr anunț
DA26155129
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA COLTI (CUI 29396982)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.513,89 RON
Valoare atribuită
2.513,89 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.513,89 RON

din 2.513,89 RON estimat