Atribuită
Cumpărare directă
Dezinstalare si reinstalare antena GSM si TETRA dezinstalare si reinstalare plafon cablu de antena dezinstalare si reinstalare unitate modem 3G-4G si TETRA dezinstalare si reinstalare suport de tableta. Componentele vor fi demontate de pe ATS cu nr. BV91CJB si BV73AMB si montate pe ATS cu nr. BV95CJB si respectiv BV95AMB.
- Număr anunț
- DA26175479
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- BENTA VASILE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24195333)
- Cod CPV
- 45317000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.460 RON
- Valoare atribuită
- 1.460 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.