Atribuită
Cumpărare directă
10 5009715 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X25MM(250 BUC) CUT 1,00 13,97 11,74 2,23 20 5014142 VOPSEA LAV.MISTER WEISS 17 L+AMORSA 3 L BUC 2,00 82,00 137,82 26,18 30 4019667 PARCHET EXPERT 8MM C32 8072 NOSTALGI OAK PAC 39,00 75,26 2.466,50 468,64 40 4017391 PLINTA ESQUERO 608 STEJAR ROSU 2.5 M BUC 17,00 17,40 248,57 47,23 50 4017400 COLT INT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 5,00 6,79 28,53 5,42 60 4017394 COLT EXT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 4,00 6,79 22,82 4,34 70 4017397 IMBINARE PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 6,00 5,75 28,99 5,51 80 4019527 CAPETE S/D PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/S SET 2,00 4,86 8,17 1,55 90 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 24,00 20,17 3,83 100 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 3,00 51,00 128,57 24,43 110 4017455 FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 1,00 33,50 28,15 5,35 120 4014609 PROFIL ALU.TREAPTA 40X22 AUR S42AU09M BUC 1,00 21,50 18,07 3,43 130 4005654 PROFIL ALU.TRECERE DIF.NIVEL A39AU90CM BUC 1,00 18,90 15,88 3,02 140 6000218 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934 M4 ZA BUC 504,00 0,02 8,47 1,61 150 1007411 SAIBA PLATA DIN9021 M6X18X1.6 ZA 174.54. BUC 246,00 0,08 16,54 3,14 160 1031675 SURUB CAP BOMBAT COMBINAT 4X25 ZA BUC 379,00 0,14 44,59 8,47 170 6003479 CONSOLA DIN TABLA MARO 75X100X31 BUC 40,00 1,80 60,50 11,50 180 6014173 CONSOLA DIN TABLA GRI 75X100X31 BUC 35,00 1,77 52,06 9,89 190 1017798 SD SURUB PT GIPS CARTON 3.5X45 FOSF PH2 BUC 134,00 0,05 5,63 1,07
- Număr anunț
- DA26175508
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.351,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.351,77 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.