Atribuită
Cumpărare directă
Pachet - Furnituri de birou: Biblioraft Buc. 15; Carton duplex 70/100 cm Coli 100; Creion mecanic Buc. 16 ; Cutter Buc. 16; Solulie pentru curăţat cutitele de la distrugatoare documente 250 ml 10 buc; Dosar plastic cu şina Buc. 260; Gumă de şters Buc. 50; Marker pentru whitheboard Buc. 15; Righ 30 cm Buc. 50; Scotch hartie Buc. 27; Scotch transparent buc. 27; Scotch dublu adeziv Buc. 27; Lipici solid Buc. 46; Stilou tip Parker Buc.46; Folie din plastic pentru laminat A3 (100x5); Folie din plastic pentru laminat ,A.4 (100x16); Mine creion 0,7 mm set. 16.
- Număr anunț
- DA26179144
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.920,38 RON
- Valoare atribuită
- 3.920,38 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.