Atribuită
Cumpărare directă
DOZATOR SAPUN LICHID 1L, ALB BUC 4,00 BUC 39,90 RON 159,60 DISPENSER LIMPIO PROSOP PLIAT V/Z PLASTIC ALB ABS BUC 5,00 BUC 71,10 RON 355,50 LUCART EASY BLUE V250 25X21,5, 20SET/CUTIE BUC 60,00 BUC 3,39 RON 203,40 PRES GUZZLER 60X90CM ROSU/NEGRU BUC 1,00 BUC 107,10 RON 107,10 MASCA FATA UNICA FOLOSINTA, 3 PLIURI, 50BUC/SET SET 100,00 SET 30,00 RON 3.000,00
- Număr anunț
- DA26178528
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.825,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.825,60 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.