Atribuită
Cumpărare directă
CABLU MYYM 2X0,75 - 100 m - 0,85 lei/m + TVA FUIOR CANEPA 100G (M) - 8 buc - 5,30 lei/buc + TVA COLIER CU MANSON+DIBLU 1" - 10 - buc - 1,95 lei/buc + TVA COLIER CU MANSON+DIBLU 1/2" - 5 buc + TVA - 1,57 lei/buc + TVA COLIER CU MANSON+DIBLU 3/4" - 50 buc - 1,80 lei/buc + TVA COT A4 - 1" NG FI-FE - 6 buc - 4,08 lei/buc + TVA COT A4 - 1/2" NG FI-FE - 4 buc - 1,63 lei/buc + TVA COT A4 - 3/4" NG FI-FE - 20 buc - 2,13 lei/buc + TVA COT A1 - 3/4" NG FI-FI - 12 buc - 1,80 lei/buc + TVA DOP NG 1/2" M - 5 buc - 0,82 lei/buc + TVA DOP NG 3/4" (M) - 5 buc - 1,08 lei/buc + TVA MUFA NG M2 - 1" M - 5 buc - 2,49 lei/buc + TVA MUFA NG M2 - 3/4" M - 10 buc - 1,80 lei/buc + TVA NIPLU NG N8 1/2" M - 10 buc - 0,99 lei/buc + TVA NIPLU NG N8 3/4" M - 30 buc - 1,45 lei/buc + TVA NIPLU NG N8 1" M - 10 buc - 2,35 lei/buc + TVA RAC OLANDEZ 1/2 ALAMA - 2 buc - 5,04 lei/buc + TVA RAC OLANDEZ 3/4 ALAMA - 2 buc - 7,94 lei/buc + TVA PASTA VERDE (ETANSEIZARE) M - 1 buc - 8,00 lei/buc + TVA REDUCTIE NG 1"X3/4" (M) - 5 buc - 1,83 lei/buc + TVA REDUCTIE NG 3/4"X1/2" M - 5 buc - 1,16 lei/buc + TVA ROB GAZE CU SFERA 1/2" AIRAGA - 2 buc - 19,10 lei/buc + TVA ROB GAZE CU SFERA 3/4" AIRAGA - 4 buc - 26,65 lei/buc + TVA TEAVA NG 1"X3,2 EN 10255 - 18 m - 6,83 lei/m + TVA TEAVA NG 1/2"X2,6 EN 10255 - 12 m - 3,40 lei/m + TVA TEAVA NG 3/4"X2,6 EN 10255 - 42 m - 4,42 lei/m + TVA TEU NG 3/4" (M) - 2 buc - 2,70 lei/buc + TVA REGULATOR GAZE CU FILTRU 3/4" - 2 buc - 52,70 lei/buc + TVA EMAIL ROST SATIN ALB 0,6L - 2
- Număr anunț
- DA26166113
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- BADUC SA (CUI 1568611)
- Cod CPV
- 44167300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.293,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.293,08 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.