Atribuită Cumpărare directă

Pachet truse medicale

Număr anunț
DA34849299
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
656,59 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
17.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,59 RON