Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare auto Casco pentru Camion RENAULT POMPIERA , ,AN FABR.2019, MASA MAX.16000kg,CAP.CIL 7698 cm3,PUTERE 210 kw SUMA ASIGURATA :527.519,00 RON PRIMA ASIGURARE: 7.126,20 RON PLATA PRIMA : SEMESTRIAL FRANSIZA: 0% VALABILITATE :12 LUNI, 18.08.2020-17.08.2021
- Număr anunț
- DA26151494
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.126,20 RON
- Valoare atribuită
- 7.126,20 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.