Atribuită Cumpărare directă

TESTE RAPIDE - Troponina I, kit x20casete + 20pipete, din ser/plasma, cod C12RT1003, expira 2021.05.01, 1% discount aplicat, lichidare stoc

Număr anunț
DA26162038
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,20 RON
Valoare atribuită
231,20 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,20 RON

din 231,20 RON estimat