Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil Xerox Cyan cap. mare 2.400 pag. 106R03485;Toner compatibil Canon Cartus toner compatibil Xerox Black cap. mare 5.500 pag. 106R03488;Cartus toner compatibil Xerox Yellow cap. mare 2.400 pag. 106R03487;Cartus toner compatibil Xerox Magenta cap. mare 2.400 pag
- Număr anunț
- DA26156474
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRASOV (CUI 37419432)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI 14581515)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 515 RON
- Valoare atribuită
- 515 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.