Atribuită
Cumpărare directă
BIELETE ANTIRULIU FATA STG +DR , SET PLACUTE FRANA FATA , DISC FRANA FATA 2, FURTUN FLEXIBIL FRANA FATA STG+DR 2, FURTUN FLEXIBIL FRANA SPATE LA ROATA STG+ DR 2, SET PLACUTE FRANA SPATE , LICHID FRANA 0.800 L , VERIFICARE SISTEM FRANARE PE STAND , CONDUCTA FRANA SPATE STG , CONDUCTA FRANA SPATE DR MANOPERA (materiale + manopera)
- Număr anunț
- DA26166802
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.572,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.572,46 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.