Atribuită Cumpărare directă

CABLU MYF 10 H07V-K 1929 ML 220 3,4 748 142,12 PAPUCI CUPRU PTR 10MMP / FI 8 DAB 01-501/08 2355 Buc 10 0,6 6 1,14 TUB CORUGAT 63 MM PERETI DUBLI 450 N/m ELCOR 10844 ML 50 2,94 147 27,93 CABLU CYY-F 5x1.5 2617 ML 100 3,11 311 59,09

Număr anunț
DA26178447
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212 RON
Valoare atribuită
1.212 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212 RON

din 1.212 RON estimat