Atribuită
Cumpărare directă
MASCA PROTECTIE BUC 20000* 0,56lei/buc= 11200 lei+ DEZINFECTANT LICHID PENTRU MAINI 1L DR. CHEMICAL buc 40 l*41,25lei/l= 1650lei + DEZINFECTANT FARA CLOR PT. SUPRAF. SI OBIECTE 1L IGIENOL 20 buc* 14,52lei/l= 290,40 lei + DEZINFECTANT 5L DOMESTOS 10 buc*37,50 lei/buc= 375 lei + COVORAS DEZINFECTANT PENTRU INTRARE 60*90*4 CM = 6 buc*224,63 lei/buc= 1347,78 lei+ BANDA PODEA AUTOCOLANTA PASTREAZA DISTANTA - 10 buc* 12,57= 125,70 lei
- Număr anunț
- DA26174122
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.988,88 RON
- Valoare atribuită
- 14.988,88 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.