Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto RCA pentru autoturism FIAT SCUDO/2005, 69 KW, 1997 cmc, prima de asigurare =599.09RON(cu decontare directa), valabilitate polita 12 luni incepand cu data de 28.08.2020. Mod de plata integral

Număr anunț
DA26173417
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,09 RON
Valoare atribuită
599,09 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,09 RON

din 599,09 RON estimat