Atribuită
Cumpărare directă
Auditor financiar activ (înregistrat în Registrul Public Electronic ASPAAS cu nr. AF5450) prestează servicii de audit financiar al cheltuielilor efectuate în cadrul unui proiect finanţat prin POR, pentru întreaga perioadă de implementare a acestuia, cu elaborarea a 4 rapoarte intermediare şi 1 raport de audit final care vor însoți cererile de rambursare/plată ce vor fi depuse de Beneficiar, la un preţ total de 10.000 Lei (nu se aplică TVA). Auditorul extern va realiza misiunea de audit în conformitate cu Standardele Internaţionale de Audit (ISA) şi Standardul Internațional pentru Servicii Conexe 4400 Misiuni pe baza procedurilor convenite privind informațiile financiare (ISRS). Misiunea de audit are ca scop examinarea si evaluarea modului de implementare a proiectului, auditorul financiar exprimându-şi opinia asupra realităţii, regularităţii şi eligibilităţii cheltuielilor efectuate de Autoritatea Contractanta pe perioada implementării proiectului. Prin rapoartele de audit auditorul financiar extern confirmă că a verificat dacă cheltuielile prezentate de Beneficiar în Cererile de rambursare Va rugam sa transmiteti oferta tehnico-financiara la adresa de e-mail: achizitiipublice@brasovcity.ro pana la data de 25.08.2020.
- Număr anunț
- DA26170546
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- FÂNTÂNĂ MARIA - BIROU EXPERT CONTABIL, AUDITOR FINANCIAR (CUI 37110541)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.